O nas

Polin House znajduje się w zabytkowej kamienicy na Rynku Głównym w centrum Starego Miasta Oświęcimia. Naszym gościom oferujemy nocleg do wyboru w jedno-, dwu- i trzyosobowych pokojach prywatnych a także miejsca w pokojach wieloosobowych. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienki z WC, prysznicami i suszarkami do włosów. Dodatkowo, goście mogą korzystać z windy, internetu oraz ogólnodostępnej kuchni.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Polin House znajduje się w samym sercu Starego Miasta Oświęcimia nad rzeką Sołą niedaleko Zamku oraz Muzeum Żydowskiego i Synagogi, a także restauracji, kawiarni i sklepów znajdujących się przy Rynku Głównym.

DOBRA KOMUNIKACJA

Do najbliższego przystanku autobusowego jest zaledwie 300 m skąd jest bezpośredni autobus do Muzeum Auschwitz-Birkenau czy na dworzec PKP a także busy i autobusy PKS do Krakowa, Katowic, czy Zatora.

ENERGYLANDIA

Park Rozrywki Energylandia w Zatorze znajduje się jedynie 16 km od Oświęcimia co oznacza tylko 20 minut jazdy samochodem. Polecamy szczególnie turystom z dziećmi.

SZEROKI WYBÓR POKOI

Polin House oferuje swoim gościom do wyboru pokoje prywatne z wysokiej klasy łóżkami hotelowymi lub miejsca w pokojach wieloosobowych z łóżkami piętrowymi. Więcej w zakładce Oferta.

INTERNET

Polin House oferuje swoim gościom darmowy dostęp do bezprzewodowego internetu.

PARKING

Przy Rynku Głównym w Oświęcimiu znajdują się płatne miejsca postojowe (pon-pt 8:00-18:00), natomiast najbliższy bezpłatny parking znajduje się 200 m od Rynku Głównego przy ul. Bulwary nad rzeką Sołą.